OWOCE, PRODUKTY POCHODZENIA PSZCZELEGO, PIECZYWO, SERY, WARZYWA, JAJA KURZE, SUSZONE ZIOŁA

 

 

OWOCE

1.   Ryszard Kusz 36-017 Błędowa Tyczyńska, Błędowa Tyczyńska 196 tel. 692 608 936    (Malina jesienna)

2.   Parafia Rzymskokatolicka p.w. Matki Boskiej Łaskawej 36-016 Chmielnik, Chmielnik 4 A tel. 17 22 96 623 (Orzechy)

3.   Parafia Rzymskokatolicka p.w. Matki Boskiej Łaskawej 36-016 Chmielnik, Chmielnik 4 A tel. 17 22 96 623 (Jabłka)

4.   Krystyna Dzierżak  36-016 Chmielnik, Chmielnik 242 tel. 17 22 96 116 (Maliny)

5.   Zofia i Zbigniew Litwin  36-017 Błędowa Tyczyńska, Zabratówka 121 tel. 17 22 96 265 (Aronia)

6.   Zofia i Zbigniew Litwin  36-017 Błędowa Tyczyńska, Zabratówka 121 tel. 17 22 96 265 (Maliny) ,

7.   Zofia i Zbigniew Litwin  36-017 Błędowa Tyczyńska, Zabratówka 121 tel. 17 22 96 265 (Jabłka),

8.   Tadeusz Witowski „WITROL”, 36-017 Błędowa Tyczyńska, Wola Rafałowska 285, tel. 531 198 501 (owoce sezonowe)

9.   Chmielnik Zdrój S.A., 36-016 Chmielnik, Chmielnik 146, tel. 17 22 96 588 (orzech włoski)

10. Chmielnik Zdrój S.A., 36-016 Chmielnik, Chmielnik 146, tel. 17 22 96 588 (śliwka)

11. Edward Pluta, 36-025 Dylągówka, Grzegorzówka 88, tel. 17 22 94 316 (agrest)

12. Edward Pluta, 36-025 Dylągówka, Grzegorzówka 88, tel. 17 22 94 316 (malina jesienna)

13. Edward Pluta, 36-025 Dylągówka, Grzegorzówka 88, tel. 17 22 94 316 (jabłka)

14. Edward Pluta, 36-025 Dylągówka, Grzegorzówka 88, tel. 17 22 94 316 (porzeczka czarna)

15. Stanisław Pomarański, 36-024 Hyżne, Wólka Hyżneńska 83, tel. 17 22 95 305 (czereśnie)

16. Stanisław Pomarański, 36-024 Hyżne, Wólka Hyżneńska 83, tel. 17 22 95 305 (gruszki)

17. Stanisław Pomarański, 36-024 Hyżne, Wólka Hyżneńska 83, tel. 17 22 95 305 (jabłka)

18. Stanisław Pomarański, 36-024 Hyżne, Wólka Hyżneńska 83, tel. 17 22 95 305 (malina)

19. Stanisław Pomarański, 36-024 Hyżne, Wólka Hyżneńska 83, tel. 17 22 95 305 (orzech włoski)

20. Stanisław Pomarański, 36-024 Hyżne, Wólka Hyżneńska 83, tel. 17 22 95 305 (porzeczka czarna)

21. Stanisław Pomarański, 36-024 Hyżne, Wólka Hyżneńska 83, tel. 17 22 95 305 (śliwki)

22. Stanisław Pomarański, 36-024 Hyżne, Wólka Hyżneńska 83, tel. 17 22 95 305 (truskawki)

23. Stanisław Pomarański, 36-024 Hyżne, Wólka Hyżneńska 83, tel. 17 22 95 305 (wiśnie)

24. Krystyna Jasińska, 36-025 Dylągówka, Dylągówka 49, tel. 796 874 340 (gruszki)

25. Krystyna Jasińska, 36-025 Dylągówka, Dylągówka 49, tel. 796 874 340 (jabłka)

26. Krystyna Jasińska, 36-025 Dylągówka, Dylągówka 49, tel. 796 874 340 (jeżyna)

27. Krystyna Jasińska, 36-025 Dylągówka, Dylągówka 49, tel. 796 874 340 (malina jesienna)

28. Krystyna Jasińska, 36-025 Dylągówka, Dylągówka 49, tel. 796 874 340 (malina letnia)

29. Krystyna Jasińska, 36-025 Dylągówka, Dylągówka 49, tel. 796 874 340 (porzeczka czarna)

30. Krystyna Jasińska, 36-025 Dylągówka, Dylągówka 49, tel. 796 874 340 (śliwki)

31. Krystyna Jasińska, 36-025 Dylągówka, Dylągówka 49, tel. 796 874 340 (truskawki)

32. Krystyna Jasińska, 36-025 Dylągówka, Dylągówka 49, tel. 796 874 340 (winogrono)

33. Krystyna Jasińska, 36-025 Dylągówka, Dylągówka 49, tel. 796 874 340 (wiśnie)


PRODUKTY POCHODZENIA PSZCZELEGO

Miód:

1.      Wojciech Pleśniak 36-030 Błażowa, Pl. Jana Pawła II tel. 17 23 01 047

2.      Michał Pleśniak  36-030 Błażowa, Błażowa Dolna 531 tel. 609 867 124

3.      Janusz Domaradzki 36-030 Błażowa,  Błażowa Dolna 569 tel. 508 015 717

4.      Mariusz Sobkowicz 36-030 Błażowa, Błażowa Dolna 613 tel. 17 22 97 321

5.      Adam Wąsacz 36-017 Błędowa Tyczyńska , Błędowa Tyczyńska 170 tel. 887 441 499

6.      Jerzy Frańczak 36-016 Chmielnik, Chmielnik 243 tel. 17 22 96 115

7.      Jan Mackiewicz 36-016 Chmielnik, Chmielnik 363 A tel. 17 22 96 273

8.      Edward Żurek 36-016 Chmielnik, Chmielnik 443 tel. 788 897 861

9.      Józef Szmigiel  36-025 Dylągówka, Dylągówka 298 tel. 17 22 95 416

10.  Aleksander Dziak  36-025 Dylągówka, Grzegorzówka 108 tel. 17 22 95 642

11.  Izydor Guzik  36-020 Tyczyn, Hermanowa 83 A tel. 609 195 400

12.  Jacek Kocór  36-020 Tyczyn, Hermanowa 732 tel. 788 072 723

13.  Bogumił Piech  36-024 Hyżne, Hyżne 785 tel. 17 22 95 210

14.  Jan Antochów 36-030 Błażowa, Kąkolówka 553 tel. 17 22 97 792

15.  Stanisław Wróbel  36-020 Tyczyn, Kielnarowa 18 tel. 17 22 91 320

16.  Tomasz Grzebyk  36-020 Tyczyn, Kielnarowa 44 B tel. 694 144 913

17.  Bolesław Legięć  36-020 Tyczyn, Kielnarowa 126 tel. 17 22 19 618

18.  Jan Gajda  36-020 Tyczyn, Kielnarowa 158 tel. 17 22 19 624

19.  Robert Książek  36-020 Tyczyn, Kielnarowa 253 tel. 784 559 620

20.  Henryk Kempa 36-030 Błażowa, Lecka(Działka nr 1034) tel. 602 289 693

21.  Adam Wąs  36-007 Malawa 849 tel. 536 687 507

22.  Franciszek Krztoń 36-030 Błażowa, Nowy Borek 324 tel. 17 22 98 295

23.  Tomasz Guzik  35-119 Rzeszów, ul. Krajobrazowa 3/10 tel. 609 737 654

24.  Michał Chruściel  35-303 Rzeszów, Al. Niepodległości 20 tel. 664 644 272

25.  Janusz Gutowski  35-120 Rzeszów, ul. Stojałowskiego 12/22 tel. 667 765 039

26.  Marek Słupek  36-025 Dylągówka, Szklary 162 tel. 17 22 94 284

27.  Bolesław Słupek  36-025 Dylągówka, Szklary 356 tel. 798 061 604

28.  Stanisław Wyżykowski 36-020 Tyczyn, ul. Kopernika 5 tel. 17 22 91 598

29.  Stanisław Bartoszek  36-017 Błędowa Tyczyńska, Wola Rafałowska 304 tel. 661 427 147

30.  Jan Ślemp 36-025 Dylągówka, Wólka Hyżneńska 47 tel. 781 270 015

31.  Józef Mazur 36-030 Błażowa, Lecka 144 tel. 17 22 90 082

32.  Tadeusz Rząsa 36-030 Błażowa, ul. Markiewicza 10 tel. 17 22 97 398

33.  Grzegorz Woźniak 36-030 Błażowa  Błażowa Dolna 576 tel. 603 500 385

34.  Jan Rybka 36-030 Błażowa, Błażowa Dolna 554 tel. 17 22 90 273

35.  Józef Fijałkowski 36-030 Błażowa, Nowy Borek 46  tel. 17 22 98 160

36.  Krzysztof Łoza  36-024 Hyżne,  Hyżne 705 tel. 17 22 95 685

37.  Władysław Wielgos 36-030 Błażowa, Błażowa Górna 20 tel. 17 22 97 635

38.  Antoni Cag 36-030 Błażowa, Błażowa ul. 3-go Maja 50 A tel. 604 599 871

39.  Tadeusz Osinko 36-030 Błażowa, Błażowa ul. Armii Krajowej 10/19 tel. 17 22 97 388

40.  Stanisław Bialic 36-024 Hyżne, Wólka Hyżneńska 35 tel. 17 22 94 335

 

PIECZYWO

1.      P.P.H.U. PREZZO Paweł Krztoń 36-030 Błażowa, Błażowa ul. Armii Krajowej 23 tel. 724 762 727 (Bułka zwykła),

2.      P.P.H.U. PREZZO Paweł Krztoń 36-030 Błażowa, Błażowa ul. Armii Krajowej 23 tel. 724 762 727 (Bułki graham),

3.      P.P.H.U. PREZZO Paweł Krztoń 36-030 Błażowa, Błażowa ul. Armii Krajowej 23 tel. 724 762 727 (Drożdżówki),

4.      P.P.H.U. PREZZO Paweł Krztoń 36-030 Błażowa, Błażowa ul. Armii Krajowej 23 tel. 724 762 727 (Pączki),

5.      P.P.H.U. PREZZO Paweł Krztoń 36-030 Błażowa, Błażowa ul. Armii Krajowej 23 tel. 724 762 727 (Croissanty),

6.      P.P.H.U. PREZZO Paweł Krztoń 36-030 Błażowa, Błażowa ul. Armii Krajowej 23 tel. 724 762 727 (Chleb ze słonecznikiem),

7.      P.P.H.U. PREZZO Paweł Krztoń 36-030 Błażowa, Błażowa ul. Armii Krajowej 23 tel. 724 762 727 (Chleb graham),

8.      P.P.H.U. PREZZO Paweł Krztoń 36-030 Błażowa, Błażowa ul. Armii Krajowej 23 tel. 724 762 727 (Chleb wiejski z cebulą),

9.      P.P.H.U. PREZZO Paweł Krztoń 36-030 Błażowa, Błażowa ul. Armii Krajowej 23 tel. 724 762 727( Kapuśniaki),

10.  P.P.H.U. PREZZO Paweł Krztoń 36-030 Błażowa, Błażowa ul. Armii Krajowej 23 tel. 724 762 727 (Chleb błażowski),

11.  P.P.H.U. PREZZO Paweł Krztoń 36-030 Błażowa, Błażowa ul. Armii Krajowej 23 tel. 724 762 727 (Chleb wiejski) ,

12.  P.P.H.U. PREZZO Paweł Krztoń 36-030 Błażowa, Błażowa ul. Armii Krajowej 23 tel. 724 762 727 (Chleb żytni razowy),

13.  P.P.H.U. PREZZO Paweł Krztoń 36-030 Błażowa, Błażowa ul. Armii Krajowej 23 tel. 724 762 727 (Chałka),

14.  P.P.H.U. PREZZO Paweł Krztoń 36-030 Błażowa, Błażowa ul. Armii Krajowej 23 tel. 724 762 727 (Chałka z rodzynkami),

15.  P.P.H.U. PREZZO Paweł Krztoń 36-030 Błażowa, Błażowa ul. Armii Krajowej 23 tel. 724 762 727 (Chleb z żurawiną),

16.  P.P.H.U. PREZZO Paweł Krztoń 36-030 Błażowa, Błażowa ul. Armii Krajowej 23 tel. 724 762 727 (Chleb wiejski pieczony na liściu kapusty),

17.  Teresa Nycz 36-017 Błędowa Tyczyńska, Błędowa Tyczyńska 93 tel. 17 22 96 339 (Chleb orkiszowy),

18.  Teresa Nycz 36-017 Błędowa Tyczyńska, Błędowa Tyczyńska 93 tel. 17 22 96 339 (Chleb żytni),

19.  Maria Sowa 36-030 Błażowa, Futoma 470 tel. 17 22 90 156 (Chleb żytni)

20.  Zakład Przetwórczo-Handlowy BASZPOL 36-025 Dylągówka, Grzegorzówka 6 tel. 17 22 95 556 (chleb orkiszowy),

21.  Zakład Przetwórczo-Handlowy BASZPOL 36-025 Dylągówka, Grzegorzówka 6 tel. 17 22 95 556 (chleb żytni,)

22.  Anna Gajewska 36-025 Dylągówka, Szklary 17 tel. 880 011 960 (chleb pszenno-żytni)

23.  Cukiernia Kalinka 36-030 Błażowa, ul. 3-go Maja 51 tel. 17 22 90 515 (kapuśniak drożdżowy)

24.  Cukiernia Kalinka 36-030 Błażowa, ul. 3-go Maja 51 tel. 17 22 90 515 (drożdżówki)

 

SERY

1.      Maria Sowa 36-030 Błażowa, Futoma 470 tel. 17 22 90 156 (Ser tradycyjny),

2.      Małgorzata Sowa 36-030 Błażowa, Kąkolówka 773 tel. 669 006 565 (Ser z mleka krowiego),

3.      Lucyna Cwynar 36-017 Błędowa Tyczyńska, Zabratówka 115 tel. 17 22 96 067,   609 179 289 (Ser z mleka koziego),

 

 

WARZYWA

1.    Ryszard Kusz 36-017 Błędowa Tyczyńska, Błędowa Tyczyńska 196 tel. 692 608 936 (Seler korzeniowy),

2.    Ryszard Kusz 36-017 Błędowa Tyczyńska, Błędowa Tyczyńska 196 tel. 692 608 936 (Marchew jadalna),

3.    Ryszard Kusz 36-017 Błędowa Tyczyńska, Błędowa Tyczyńska 196 tel. 692 608 936 (Cebula zwyczajna),

4.    Ryszard Kusz 36-017 Błędowa Tyczyńska, Błędowa Tyczyńska 196 tel. 692 608 936 (Burak ćwikłowy),

5.    Krystyna Dzierżak  36-016 Chmielnik, Chmielnik 242 tel. 17 22 96 116 (Bób),

6.    Krystyna Dzierżak  36-016 Chmielnik, Chmielnik 242 tel. 17 22 96 116 ( Fasola wielokwiatowa),

7.    Krystyna Dzierżak  36-016 Chmielnik, Chmielnik 242 tel. 17 22 96 116 (Fasola zwykła szparagowa),

8.    Zofia i Zbigniew Litwin 36-017 Błędowa Tyczyńska, Zabratówka 121 tel. 17 22 96 265 (Ziemniaki),

9.    Zofia i Zbigniew Litwin 36-017 Błędowa Tyczyńska, Zabratówka 121 tel. 17 22 96 265  (Bobik),

10.  Zofia i Zbigniew Litwin 36-017 Błędowa Tyczyńska, Zabratówka 121 tel. 17 22 96 265  (Czosnek),

11.  Tadeusz Witowski "WITROL" 36-017 Błędowa Tyczyńska, Wola Rafałowska 285, tel. 531 198 501 (marchew)

12.  Tadeusz Witowski "WITROL" 36-017 Błędowa Tyczyńska, Wola Rafałowska 285, tel. 531 198 501 (kapusta)

13.  Tadeusz Witowski "WITROL" 36-017 Błędowa Tyczyńska, Wola Rafałowska 285, tel. 531 198 501 (buraki ćwikłowe)

14.  Tadeusz Witowski "WITROL" 36-017 Błędowa Tyczyńska, Wola Rafałowska 285, tel. 531 198 501 (seler)

15.  Tadeusz Witowski „WITROL”, 36-017 Błędowa Tyczyńska, Wola Rafałowska 285, tel. 531 198 501 (ziemniaki)

16.  Chmielnik Zdrój S.A., 36-016 Chmielnik, Chmielnik 146, tel. 17 22 96 588 (ziemniaki)

17.  Edward Pluta, 36-025 Dylągówka, Grzegorzówka 88, tel. 17 22 94 316 (burak ćwikłowy)

18.  Edward Pluta, 36-025 Dylągówka, Grzegorzówka 88, tel. 17 22 94 316 (cebula zwyczajna)

19.  Edward Pluta, 36-025 Dylągówka, Grzegorzówka 88, tel. 17 22 94 316 (czosnek)

20.  Edward Pluta, 36-025 Dylągówka, Grzegorzówka 88, tel. 17 22 94 316 (dynia zwyczajna)

21.  Edward Pluta, 36-025 Dylągówka, Grzegorzówka 88, tel. 17 22 94 316 (pomidory)

22.  Edward Pluta, 36-025 Dylągówka, Grzegorzówka 88, tel. 17 22 94 316 (fasola zwykła)

23.  Edward Pluta, 36-025 Dylągówka, Grzegorzówka 88, tel. 17 22 94 316 (ziemniaki)

24. Edward Pluta, 36-025 Dylągówka, Grzegorzówka 88, tel. 17 22 94 316 (kapusta głowiasta biała)

25. Edward Pluta, 36-025 Dylągówka, Grzegorzówka 88, tel. 17 22 94 316 (kukurydza cukrowa)

26. Edward Pluta, 36-025 Dylągówka, Grzegorzówka 88, tel. 17 22 94 316 (marchew jadalna)

27. Edward Pluta, 36-025 Dylągówka, Grzegorzówka 88, tel. 17 22 94 316 (pietruszka korzeniowa)

28. Stanisław Pomarański, 36-024 Hyżne, Wólka Hyżneńska 83, tel. 17 22 95 305 (burak ćwikłowy)

29. Stanisław Pomarański, 36-024 Hyżne, Wólka Hyżneńska 83, tel. 17 22 95 305 (cebula zwyczajna)

30. Stanisław Pomarański, 36-024 Hyżne, Wólka Hyżneńska 83, tel. 17 22 95 305 (czosnek)

31. Stanisław Pomarański, 36-024 Hyżne, Wólka Hyżneńska 83, tel. 17 22 95 305 (dynia zwyczajna)

32. Stanisław Pomarański, 36-024 Hyżne, Wólka Hyżneńska 83, tel. 17 22 95 305 (fasola zwykła szparagowa)

33. Stanisław Pomarański, 36-024 Hyżne, Wólka Hyżneńska 83, tel. 17 22 95 305 (kapusta głowiasta biała)

34. Stanisław Pomarański, 36-024 Hyżne, Wólka Hyżneńska 83, tel. 17 22 95 305 (marchew jadalna)

35. Stanisław Pomarański, 36-024 Hyżne, Wólka Hyżneńska 83, tel. 17 22 95 305 (ogórek gruntowy)

36. Stanisław Pomarański, 36-024 Hyżne, Wólka Hyżneńska 83, tel. 17 22 95 305 (ziemniaki)

37. Krystyna Jasińska, 36-025 Dylągówka, Dylągówka 49, tel. 796 874 340 (fasola wielokwiatowa)

38. Krystyna Jasińska, 36-025 Dylągówka, Dylągówka 49, tel. 796 874 340 (ziemniaki)

 

JAJA KURZE

1.   Krystyna Dzierżak 36-016 Chmielnik, Chmielnik 242 tel. 17 22 96 116 

 

SUSZONE ZIOŁA

1.   Elżbieta Wilk – Kozioł, 36-020 Tyczyn, Borek Stary 188 A, tel. 607 434 616 (herbatki ziołowe)